Bar Chef/ Hlavný barový čašník/vedúci baru na výletnej riečnej lodi

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, FRN 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 do 1800 eur mesačne nett plus tringelty a bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením veľkokapacitného baru (150 hostí) v 4* a 5* hoteloch a vysoké osobnostné predpoklady na manažment multikultúrneho teamu a hovoríte plynule nemecky a anglicky? Ak áno, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

• Riadenie a monitorovanie noriem v oblasti služieb v bare s kapacitou nad 150 hostí.
• Riadenie a školenie multikultúrneho 2 členného teamu barových čašníkov
• Zabezpečenie čistoty a hygieny v oblasti služieb podľa pravidiel spoločnosti a HACCP
• Komunikácia s hosťami, riešenie a zabezpečenie ich individuálnych potrieb
• Vedenie a inventúra materiálu a inventáru v bare
• Optimálne plánovanie objednávok a objednávky spotrebného materiálu, alkoholu a nápojov pre bar.
• Pravidelné stretnutia s čašníkmi - 1 x týždenne, ak je to nutné aj viac.
• Komunikácia s Maitre´d a Hotel manažérom o momentálnom stave baru a práca na konštantnom zlepšovaní teamu a poskytovaných služieb.
• Dohľad nad dekoráciou baru a prezentáciou čašníkov
• Administratívne úlohy, ktoré súvisia s vedení baru
• Aktívna a efektívna komunikácia s nadriadenými pracovníkmi

•Atraktívny bonusový systém založený na predaji, do výšky 3000 eur,- nett sezónne
•Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Management

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

3

•excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
• mimoriadne nadanie pre management a vedenie teamu a vášeň pre prácu s ľuďmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3030480  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 do 1800 eur mesačne nett plus tringelty a bonus