Kaderníčka / Predavačka v Darčekovom obchode na riečnej lodi Riseday Ltd

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, FRN 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Srbsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1050- 1150 eur nett (podľa jazyykových schopností a skúseností)plus tipy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ide o kumulatívnu pozíciu

ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA ASPOŇ NA ÚROVNI B1 JE NEVYHNUTNÁ

• holenie a strihanie vlasov
• umývanie a masáž hlavy
• tónovanie a farbenie vlasov
• strihanie fúzov a brady
• tvorba špeciálnych účesov
• regenerácia vlasov
• predaj suvenírov v obchode na lodi
• narábanie s jednoduchým účtovným softvérom a inventúry tovaru

• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Bonusový systém
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Kandidáti bez znalosti Nemeckého jazyka a/alebo bez priloženej fotografie nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderník/Kaderníčka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené vzdelanie v odbore kaderník (alebo adekvátny rekvalifikačný kurz)
• Zručný, empatický a trpezlivý človek, s kultivovaným vystupovaním
• Zodpovedný, profesionálny a pozitívny prístup k práci
• Vzťah k práci s ľudmi a ku kozmetike
• Flexibilita, samostatnosť, organizačné schopnosti
• Silná orientácia na zákazníka a zmysel pre detail
• Odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod tlakom
• Nemecký jazyk na aktívnej úrovni, schopnosť a ochota komunikovať zo zákazníkom
• Predavačské zručnosti

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3006757  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050- 1150 eur nett (podľa jazyykových schopností a skúseností)plus tipy