Cukrár/Patissier - na výletnej riečnej lodi- Zástup počas dovolenkovej sezóny- cca 1 až 2 mesiace

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, FRN 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Praha, Srbsko, Rumunsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1350 EUR Netto- plus tipy cca. 200 - 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte bohaté skúsenosti s pečením a pripravovaním dezertov, chuť si v lete dobre zarobiť a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na 1 až 2 mesiace ako zástup počas dovoleniek s možnosťou trvalej spolupráce počas zimnej sezóny.

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO ALEBO ANGLICKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť vhodného kandidáta

• Zodpovedný za oblasť kuchyne - Cukrár/Patissier
• Príprava domácich a aj mrazených teplých a studených dezertov medzinárodnej kuchyne pre cca 170 hostí, dezerty sú podávané 3 krát denne (obed,večera plus po obedný čaj)
• Príprava, pečenie a dopekanie sladkého a slaného pečiva a chlebu
•Aktívna výpomoc pri servírovaní dezertov na bufete počas poobedňajšieho čaju prípadne večerného "snacku".
• Zodpovedný za profesionálnu prípravu a distribúciu ponúkaných jedál, vrátane jedál pre posádku lode.
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania.
• Dodržovanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Dodržovanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku, včetne noriem HACCP
• Asistencia s objednávaním tovaru,nakladaním zásob a tvorbou mesačnej inventúry.
• Asistencia s každodennou údržbou lodnej kuchyne.

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Možný kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Kandidáti bez znalosti Nemeckého alebo Anglického jazyka a/alebo bez priloženej fotografie nebudú kontaktovaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár/ pekár/kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

•dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu v oblasti gastronómie
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
• Skúsenosť s prácou v zahraničí alebo na lodi je výhodou

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2571467  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 EUR Netto- plus tipy cca. 200 - 300 EUR