Nočná Recepčná/Nočný Recepčný na riečnej lodi s nemeckým jazykom

Prinzessin Isabella Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
22.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- EUR nett plus tipy cca 200-300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť s prácou na recepcii v 4* a 5* hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú/zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu.

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!
• Riešenie otázok, problémov a sťažností hostí počas nočnej smeny.
• Dôsledné a správne reagovanie na všetky núdzové volania pasažierov počas nočnej smeny podľa núdzového protokolu.
• Manažment a vykonávanie „Wake up call“ pre cestujücich..
• Administratívne práce, vrátane ale nie obmedzené na prácu s aplikáciou Outlook, Microsoft Word, Microsoft Excel a Microsoft Power Point.
• „Data Entry“ do účtovného softvéru.
• Kontrola a “Cross Check” predajných bločkov s účtovným softvérom.
• Asistencia departmentu práčovne v nočnej dobe vo forme zapínania a vypínania práčok a sušičiek.
• Údržba excelentného poriadku v priestoroch recepcie a dekorácia priestorov recepcie.
• Vykonávanie upratovacích prác v oddelení recepcie v súlade s hygienickými zabezpečenie čistoty a hygieny v zvereného oblasť služieb a palubný sprievodca v súlade s HACCP štandardmi.

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie, požadovanej praxe alebo požadovanej znalosti nemeckého jazyka nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

•excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
• schopnosti aktívneho a efektívneho predaja
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľuďmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•pro-aktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3139780  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- EUR nett plus tipy cca 200-300 EUR