Hlavný recepčný/recepčná-Purser na riečnej lodi s nemeckým jazykom

Prinzessin Isabella Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Srbsko, Rumunsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.07.2016
1500-1800 nett podľa skúseností a jazykových schopností plus tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 3 ročnú skúsenosť s prácou na recepcii ako recepčný alebo vedúci recepcie v 4* a 5* hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú a zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu.
AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!

• Uvítanie a check-hostí, ich evidencia do hotelového systému
• Pridelenie izieb hosťom a monitorovanie ich prítomnosti/neprítomnosti na palube lode pomocou systému odovzdávania kľúčov na recepcii.
• Riešenie otázok, problémov a sťažností hostí
• Vybavovať rezervácií pre taxi, reštaurácie a iné (emailom, telefonicky)
• Práca s hotelovou pokladňou - prijímanie a vydávanie hotovosti, zodpovednosť za celkové držanie kasy a pravidelná kontrola stavu, vystavovane účtov pre hostí za konzumáciu a extra servis počas pobytu
•Zadávanie faktúr a bločkov súvisiacich s chodom hotela do účtovného systému
• Držanie , prerozdelenie a vydávanie tipov pre posádku lode
• Príprava dokumentov pre colné deklarácie a komunikácia s "port authorities" v prístavoch
• Aktívny predaj tovaru a servisov ponúkaných na palube lode
• Dôsledné venovanie sa potrebám hostí na recepcii a udržovanie vysokého štandardu poskytovaných služieb
• Údržba excelentného poriadku v priestoroch recepcie a dekorácia priestorov recepcie

Atraktívny bonusový systém založený na výsledkoch z predaja a ohodnotení recepcie hosťami
• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie, požadovanej praxe alebo požadovanej znalosti nemeckého jazyka nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
•excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
• schopnosti aktívneho a efektívneho predaja
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľudmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2621649  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800 nett podľa skúseností a jazykových schopností plus tringelty