Administrátor - pracovník servisného oddelenia

PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie, spracovanie a riešenie telefonických volaní /požiadaviek technického charakteru od zákazníka a/alebo cez firemný process technickej eskalácie
Vyhodnotenie charakteru požiadavky a v závislosti na tom, vykonanie následných krokov, optimalizácia riešenia denných úloh.
Kontrola a spracovanie údajov v evidenčnom systéme spoločnosti, príprava výstupov podľa štandardov aj podľa špecifických požiadaviek.
Komunikácia s klientmi a zamestnancami, podpora technickeho oddelenia, dodržiavať vytvorený plán oddelenia servisu samostatnou prácou ako aj prácou v tíme

pri pohovore

Dôslednosť, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, práca s PC, schopnosť a ochota si osvojovať nové poznatky, ochota učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v oblasti servisu elektronických zariadení, pc hardwaru alebo elektromechanických zariadení
Elektrotechnické alebo iné vzdelanie v oblasti IT – počítačové systémy.
Vedomosti počítačového hardwaru, skúsenosti s operačným systémom Microsoft a schopnosť diagnostikovať problémy so softvérom použitím nástrojov operačného systemu
Znalosť najpoužívanejších počítačových komunikačných protokolov a rozhraní na elektronických zariadeniach (RS232, USB, TCP/IP, a i.)
Vedomosti s POS/ATM produktami a skúsenosti v bankovom sektore sú výhodou
Skúsenosti v objavovaní chýb a schopnosti pracovať s diagramami elektrických schém výhodou
Odborná spôsobilosť - elektrotechnik, samostatný elektrotechnik ( § 21 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.) - výhodou
Flexibilita pracovať na rôznych projektoch
Výborné komunikačné skúsenosti a skúsenosti práci v tíme
Schopný komunikovať v anglickom jazyku

Vedúci dodávateľ zariadení pre elektronické platobné systémy - bankomatov, elektronických platobných terminálov, platobných a informačných kioskov. Sme dcérska spoločnosť nadnárodnej gréckej spoločnosti úspešne pôsobiacej na Slovensku od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1673181  Dátum zverejnenia: 20.5.2015