Operátor výroby v automobilovom priemysle

Primum Selekt s. r. o.

Miesto práce
Mnichovo Hradiště, Okres Mladá Boleslav
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat je 80 - 85 Kč/hod. v čistom + prémia 2000 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba plastových dielov do klimatizačných jednotiek
- začisťovanie prietokov, montáž rôznych dielov, kontrola podľa
pracovného plánu
- 12 hod. denné a nočné smeny
- práca v stoji

- výroba solo výparníkov do klimatizácií do áut
- jednoduché pracovné úkony ako napr. šrubovanie, dávanie
tesniacich gumičiek, kontrola či dobre tesnia
- 8 hod. pracovný čas, striedajú sa denné, nočné a poobednajšie
smeny (každý týždeň iná)

Ubytovanie je ZDARMA na ubytovniach.
Cestovné do ČR preplácame v plnej výške po prvom odpracovanom mesiaci.
Zálohy už od prvého týždňa.
Možnosť práce nadčas + víkendy
Dochádzkové a výkonnostné bonusy
Možnosť ďalších školení na zvýšenie kvalifikácie.

Informácie o výberovom konaní

Nábor robíme v rámci celej SR.
Prosíme, aby reagovali iba tí, ktorí majú vážny záujem a chcú pracovať zodpovedne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov, klimatizácií a chladičov do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- dlhodobý záujem, spoľahlivosť, flexibilita
- prax na podobnej pozícii VÝHODOU.

Pracovná agentúra so skúsenosťami a úspešným pôsobením v automobilovom priemysle viac ako 10 rokov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1959670  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat je 80 - 85 Kč/hod. v čistom + prémia 2000 Kč