Obchodný Zástupca

Primavera Andorrana SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca obchodného zástupcu vo vybranom regióne s existujúcou klientelou, distribúcia profesionálnych kaderníckych potrieb a produktov, komunikácia s firmou, s telemarketingom firmy, oslovovanie nových klientov

Viac informácií na osobnom pohovore

Výberové konanie sa uskutoční po telefonickom pozvaní vyhovujúcich uchádzačov na centrále v Šali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu
Podmienka pri výbere uchádzačov - minimálne jeden rok prax na pozícii obchodného zástupcu a trvalé bydlisko: Bratislava

Spoločnosť Primavera Andorrana pôsobí na Slovensku aj v zahraničí viac než 25 rokov. Vystupujeme ako výhradný distribútor mnohých profesionálnych značiek v oblasti kozmetiky a kaderníctva. Spoločnosť každým rokom expanduje doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2033620  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore