Obchodný Zástupca

Primavera Andorrana SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca obchodného zástupcu vo vybranom regióne s existujúcou klientelou, distribúcia profesionálnych salónových kaderníckych produktov komunikácia s firmou, s telemarketingom firmy

viac informácií na osobnom pohovore

Výberové konanie sa uskutoční po telefonickom pozvaní vyhovujúcich uchádzačov na centrále v Šali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu, skúsenosti s prácou obchodného zástupcu nutné!!!

Spoločnosť Primavera Andorrana pôsobí na Slovensku aj v zahraničí viac než 25 rokov. Vystupujeme ako výhradný distribútor mnohých profesionálnych značiek v oblasti kozmetiky a kaderníctva. Spoločnosť každým rokom expanduje doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1910511  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore