Vodič osobnej dopravy

Prima taxi

Miesto práce
Galvániho 24 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1200 EUR/mesiac, na základe osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIMA TAXI ponúka voľne pozície a možnosti
Prijmeme vodičov na firemné vozidlá . Naša spoločnosť poskytuje prepravu aj pre klientov na faktúry a klientov platiacich v hotovosti . Práca je zmenová jazdí sa na firemných vozidlách ,spoločnosť vozidlá tankuje servisuje vodič nemá žiadne náklady na vozidlo . Jedná sa o dlhodobú spoluprácu na živnosť , brigádne , či skrátený úväzok .
Taktiež prijmeme vodičov s vlastným vozidlom . Vodiči s vlastnou koncesnou listinou s vlastným vozidlom . Vodiči s vlastným vozidlom platia iba prenájom rádiostanice - dispečerské služby.
Prenájom vozidiel na taxislužbu .
Spoločnosť zabezpečí: psychotesty na taxislužbu , školenie vodič s povolania , školenie vodičov na taxi kartu
Podmienka vek 21 rokov

spoločnosť organizuje dni pre svojch vodičov firemne vozidlo je možné používať aj na súkromne účely

Informácie o výberovom konaní

životopisy posielajte na
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Súkromná dopravná spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnými službami v doprave osobná taxislužba , autopožičovna s vodičom bez vodiča , zdravotná preprava pacientov .
Hlavnom meste Bratislava prevázkujeme taxislužbu
pod názvom Prima taxi .
Zabezpečujeme pre stálu klientelu osobnú zmluvnú dopravu - zmluvná taxislužba vnútroštátna osobná doprava

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2274747  Dátum zverejnenia: 14.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1200 EUR/mesiac, na základe osobného pohovoru