Údržbár

PRIMA POPRAD s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 4736, 059 51 Poprad-Matejovce, okres Poprad
Termín nástupu
asap
nástupný plat 700 € brutto/mes., po ukončení skúšobnej doby 800€ brutto/mes., po roku 900€ brutto,kontinuálny prípl. za prácu na 4 zmeny 0,36€ brutto za každú odprac. hod., mesačné prémie 0-6%, nočný prípl. 20%/hod. tarifnej mzdy, prípl. za sviatok 50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Údržba strojov a zariadení
- Zabezpečenie plynulej prevádzky
- organizácia práce podľa plánu údržby
- vypracovanie a sledovanie preventívnych plánov údržby
- riešenie problémov údržby
- príprava zoznamov náhradných dielov a zariadení
- starostlivosť o čo najnižšiu redukciu výpadkov strojov a zariadení v dôsledku porúch
- práca na 4 zmeny (ranná 6:00 - 18:00 /poobedná 18:00 - 06:00)
- 12 hodinová pracovná doba (1. deň ranná, 2. deň poobedná , 2 dní voľná )

- práca na hlavný pracovný pomer
- 2 stravné lístky za každý odpracovaný deň
- zabezpečenie pracovného odevu i obuvi
- práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOU vzdelanie technického smeru
- schopnosť riešiť technické problémy
- organizačné schopnosti
- zmysel pre zodpovednosť

Výroba plastových komponentov pre automobilový priemysel a domáce spotrebiče.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3161915  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 700 € brutto/mes., po ukončení skúšobnej doby 800€ brutto/mes., po roku 900€ brutto,kontinuálny prípl. za prácu na 4 zmeny 0,36€ brutto za každú odprac. hod., mesačné prémie 0-6%, nočný prípl. 20%/hod. tarifnej mzdy, prípl. za sviatok 50%