Účtovník / Odborný referent hospodárskej správy

Miesto práce
Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Žiline hľadáme šikovného kolegu.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Monitoring zmluvnej dokumentácie nájomných vzťahov a príslušných prevádzkových nákladov a energií pre všetky pobočky banky a centrálu
  • Intenzívna komunikácia s prenajímateľmi a dodávateľmi
  • Zabezpečenie požiadaviek pobočiek vo vzťahu k prenajímateľovi
  • Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr na nájomné
  • Zadávanie faktúr do interného systému
  • Koordinácia upratovacích prác na pobočkách a centrále

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • analytické a logické myslenie
  • vytrvalosť, spoľahlivosť a presnosť
  • systematičnosť, samostatnosť, proaktivita
  • tímovosť a efektívna komunikácia

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 129 pobočiek a 284 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3134319   Dátum zverejnenia: 17.7.2017