Manažér centrálneho nákupu

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme samostatného, zodpovedného a pozitívne naladeného kolegu so silným analytickým a obchodným myslením, s výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami, ktorého láka svet bankovníctva a chce využiť svoje praktické skúsenosti v oblasti nákupu.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • rozvoj a riadenie nákupu a budovanie efektívneho nákupného procesu v rámci biznisu
  • prevzatie úplnej zodpovednosti za nákupné a obstarávacie aktivity (IT a iné)
  • udržiavanie dobrých vzťahov s dodávateľmi a vyjednávanie nových kontraktov (posudzovanie súčasných kontraktov z pohľadu využitia a prípadných únikov)
  • zavádzanie a zabezpečovanie maximálneho využitia prevádzkových nástrojov a metód, riadenie digitalizácie (e-aukcia atď.)
  • rozvíjanie a komunikovanie nákupnej stratégie, nákladových a nákupných ukazovateľov, sledovanie aktuálneho čerpania v porovnaní s plánom
  • riadenie nákupného reportingu
  • riadenie plynulého zvyšovania nákupnej produktivity pre biznis
  • vyhodnotenie súčasného stavu, identifikovanie a realizácia úspory zdrojov (riadenie spotreby, zníženie cien)
  • spolupráca s oddeleniami nákupu v rámci celej skupiny

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • min. 5 ročná prax v oblasti nákupu
  • skúsenosť v nadnárodnej spoločnosti je veľkou výhodou
  • preukázateľné skúsenosti v oblasti zabezpečovania úspory nákladov
  • schopnosť porozumieť dynamike v oblasti riadenia dodávok
  • schopnosť pracovať s rozličnými skupinami zamestnancov na rôznej úrovni v rámci organizácie
  • schopnosť pracovať samostatne a pod tlakom
  • znalosť projektového manažmentu
  • výborné analytické schopnosti
  • všeobecné obchodné povedomie
  • silný obchodný duch
  • výborné medziľudské, komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 113 pobočiek a 236 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3134307   Dátum zverejnenia: 17.7.2017