Osobný bankár - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
  • 800 € fixná zložka, potom postupný nárast
  • 4001200 € kvartálna variabilná zložka závislá od predaja produktov a služieb
  • 2 250 € ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • mimoriadne odmeny a súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a pozitívne naladených ľudí. Využite príležitosť byť úspešným osobným bankárom.
Kde všade nás nájdete: Karlova Ves, Petržalka City, Petržalka Digital Park, OC Bory, Dlhé Diely, OC Polus, Obchodná, Ružinov, OC Eurovea, Karadžičova, Račianska, Kazanská.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Budovať a rozvíjať dobré vzťahy s klientmi.
  • Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov.
  • Pracovať s finančnou hotovosťou.
  • Spolupracovať s kolegami na pobočke a centrále.
  • Riešiť servisné požiadavky klientov.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia zamerané na predajné zručnosti, produktové vedomosti a osobnostný rast.
  • Možnosť kariérneho postupu na riaditeľa pobočky alebo na centrálu spoločnosti.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie – fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom aj na osobné účely.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Prostredie stabilnej a dynamicky rastúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikačné, argumentačné, organizačné zručnosti
  • vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • pozitívny prístup, súťaživosť, zameranie na výsledok
  • skúsenosti s prácou v predaji, službách a komunikáciou s klientom sú výhodou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 113 pobočiek a 236 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3134065   Dátum zverejnenia: 17.7.2017