Interný audítor - Junior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme komunikatívneho, zodpovedného, učenlivého a pozitívne naladeného absolventa so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach a zmyslom pre poriadok a detail, ktorého láka svet bankovníctva, a ktorý využije jedinečnú príležitosť získať vedomosti a skúsenosti z oblasti interného auditu.

Čo budeme od Vás očakávať?

  • analýzu procesov banky a identifikáciu ich slabých miest
  • hodnotiť účinnosť a efektívnosť existujúcich kontrolných postupov na základe získaných informácií a dát
  • identifikáciu nedostatkov a rizík, ich príčin a dôsledkov
  • návrh efektívnych a účinných odporúčaní na zlepšenie existujúcich procesov
  • prípravu správy o zistených nedostatkoch pre manažment banky a následnú kontrolu zavedenia a plnenia prijatých odporúčaní

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, matematické, ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie ekonomického, technického alebo matematického smeru
  • predošlá prax v oblasti auditu (aj formou brigád)
  • pokročilá znalosť MS Excel podmienkou - skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou výhodou
  • výborný písomný prejav - schopnosť vystihnúť podstatu veci a logicky štrukturovať text, vytvárať zrozumiteľné schematické zobrazenia procesov
  • všeobecný prehľad o fungovaní banky a znalosť bankových produktov veľkou výhodou
  • výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
  • prinášať a presadzovať efektívne a účinné riešenia
  • silný zmysel pre detail
  • logické, koncepčné a kriticko-analytické myslenie
  • tímovosť, samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 113 pobočiek a 236 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104224   Dátum zverejnenia: 16.6.2017