Poradca klienta - Bratislava, pobočka Vysoká

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motivujú vás výzvy a vysoká možnosť uspieť? Hľadáme do nášho retailového tímu zrelú a trpezlivú osobnosť ktorá vie, že úspech sa dostaví vďaka dlhodobej systematickej práci. Sme pripravení Vám pomôcť nielen so vzdelávaním a know - how. Ak ste ambiciózny a zároveň pozorný v komunikácií s ľuďmi, táto ponuka je tu pre Vás.

Čaká Vás:

  • poradenstvo a aktívny predaj bankových produktov
  • zodpovednosť a starostlivosť o zverené portfólio klientov
  • práca s pokladňou
  • back office agenda

Pravidelné interné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu, príjemné a moderné profesionálne prostredie, rozvoj pracovných kompetencií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

banková prax , anglický jazyk a práca s pokladňou výhodou, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, pracovná angažovanosť, príjemné vystupovanie

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 129 pobočiek a 284 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3023929   Dátum zverejnenia: 20.4.2017