Osobný bankár - Partizánske

Miesto práce
Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu. Využite príležitosť byť úspešným osobným bankárom.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií.
  • Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi.
  • Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov.
  • Riešiť servisné požiadavky klientov.
  • Spolupracovať kolegami na pobočke a centrále.
  • Pracovať s finančnou hotovosťou.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Podporu a interné zaškolenie
  • Priestor pre profesionálny rast
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví

Požiadavky na zamestnanca

  • skúsenosti s prácou v predaji, službách a komunikáciou s klientom sú výhodou
  • súťaživosť, zameranie na výsledok
  • komunikačné, argumentačné, organizačné zručnosti
  • vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • pozitívny prístup k ľuďom

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 112 pobočiek a 235 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2981153   Dátum zverejnenia: 20.3.2017