Riaditeľ pobočky - Detva

Miesto práce
okres Detva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu. Na pozícii riaditeľa pobočky budete pôsobiť v roli profesionálneho predajcu, kouča, odborníka a manažéra.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Komplexné manažovanie zvereného tímu osobných bankárov, ich pravidelný koučing, podpora a motivácia.
  • Zodpovednosť za predajné výsledky pobočky, realizáciu efektívnych aktivít na získanie nových klientov a ich následnú aktiváciu.
  • Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov.
  • Riešiť servisné požiadavky klientov.
  • Zabezpečovať budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a ich vysokú spokojnosť.
  • Koordinovať a kontrolovať činnosti pobočky a zaisťovať jej plynulú prevádzku.
  • Pracovať s finančnou hotovosťou.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví.
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva.
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • 2-ročná prax na predajnej pozícii v pobočkovej sieti banky
  • komunikačné, organizačné a predajné zručnosti (skúsenosti s vedením tímu, sú veľkou výhodou)
  • súťaživosť, asertivita, zameranie na výsledok a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie, dôveryhodnosť a diskrétnosť
  • dobrá znalosť mesta a regiónu

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2939491  Dátum zverejnenia: 21.2.2017