Osobný bankár - Ružomberok

Miesto práce
okres Ružomberok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pobočky našej banky hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu.

Na pozícii osobného bankára budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií.
  • Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi.
  • Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov.
  • Zabezpečovať poskytovanie spotrebných a hypotekárnych úverov.
  • Riešiť servisné požiadavky klientov, otvárať osobné účty, zadávať príkazy na úhradu, trvalé príkazy, inkasá, zriaďovať termínované vklady, či sporenia a pod.
  • Spolupracovať s tímom kolegov na pobočke a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie.
  • Pracovať s finančnou hotovosťou.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
  • príležitosť byť úspešným v banke, ktorá v kľúčových oblastiach biznisu rastie 3x rýchlejšie ako zvyšok trhu
  • príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • trávenie času iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť
  • priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva
  • byť súčasťou spoločnosti, ktorá sa riadi hodnotami ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predaj produktov a služieb

Počet rokov praxe

2

  • min. SŠ vzdelanie
  • 2 roky skúseností s prácou v predaji, službách a komunikáciou s klientom (skúsenosti z bankovníctva sú veľkou výhodou)
  • súťaživosť, asertivita, zameranie na výsledok a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • predajné, komunikačné, argumentačné, organizačné zručnosti
  • vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • schopnosť učiť sa a odolnosť voči stresu
  • pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie, dôveryhodnosť a diskrétnosť

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2924907  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou