Špecialista reportingu v oblasti riadenia rizík

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava pravidelných ako aj mimoriadnych interných a externých reportov a analýz kreditného rizika
  • príprava a správa internej úverovej databázy
  • príprava dátových podkladov podľa požiadaviek
  • výpočet rizikovo-vážených aktív v internom nástroji v SAS prostredí a jeho administrácia
  • spolupráca pri implementácii zmien v relevantných IT systémoch a ich testovanie

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • samostatná a odborne zaujímavá práca

Vaše písomné podklady (žiadosť, štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov v databáze Sberbank Slovensko, a. s.) zasielajte E-mailom na adresu: personal@sberbank.sk a v predmete správy uveďte názov pozície a mesto, o ktoré máte záujem.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, matematické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Požadované vzdelanie: vysokoškolské
Vzdelanie v odbore: matematické, technické alebo ekonomické
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - pasívna znalosť
  • sskúsenosti s programovaním v SQL/VBA sú výhodou
  • znalosť programu SAS výhodou
  • ochota sa pomerne rýchlo učiť,
  • skúsenosti s prácou s veľkými objemami údajov, prepájaním dátových zdrojov, s prípravou reportov
  • analytické myslenie, zmysel pre detail

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 129 pobočiek a 284 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2817551   Dátum zverejnenia: 18.11.2016