Špecialista marketingovej komunikácie - Junior

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce

Zaujíma vás oblasť marketingu a reklamy, vyštudovali ste tento smer a chcete v ňom ďalej rásť? Staňte sa súčasťou tímu marketingu a komunikácie u jedného z najväčších zadávateľov reklamy na Slovensku! U nás máte jedinečnú šancu podieľať sa na budovaní značky Prima banka, ktorá je už dnes piatou spontánne najznámejšou spomedzi všetkých slovenských bánk. Na pozíciu Špecialista marketingovej komunikácie - junior hľadáme aktívneho, zodpovedného, pozitívneho a spoľahlivého tímového hráča, ktorý vie pracovať s vysokým nasadením a je predovšetkým marketingovým nadšencom. Ak ste to vy, máte jedinečnú šancu priložiť ruku k dielu a pomôcť Prima banke naďalej vytvárať silné konkurenčné výhody.

Čo bude vašou úlohou?
Na tejto pozícii budete mať príležitosť podieľať sa budovaní značky Prima banka najmä prípravou a realizáciou vybraných marketingových kampaní banky, ako aj participáciou na ďalších marketingových aktivitách banky. Budete mať šancu:

  • podieľať sa na príprave briefov pre reklamnú a mediálnu agentúru, plánovaní mediálneho nasadenia kampaní
  • pripravovať kampaňové materiály
  • pripravovať a zabezpečovať direct marketingové aktivity banky
  • podieľať sa na pravidelnej aktualizácii marketingových tlačív a tlačovín, vrátane ich produkcie, evidencie a distribúcie do pobočkovej siete banky
  • zabezpečovať marketingovú podporu celej pobočkovej sieti a jednotlivým útvarom banky
  • zabezpečovať monitoring konkurencie a jej marketingových aktivít
  • spolupracovať s ostatnými členmi tímu na zastrešení oblastí merchandisingu, online komunikácie, internej komunikácie a PR komunikácie

Iné výhody

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

  • aspoň 1-ročná skúsenosť s reklamou a marketingom ALEBO vzdelanie v oblasti marketingu a komunikácie vrátane praktickej skúsenosti v podobe praxe/brigády v tejto oblasti
  • vynikajúci prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
  • vysoké nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
  • analytické myslenie s vysokým zameraním na detail
  • flexibilita, kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
  • samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka viac ako 100 pobočiek a 230 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID: 2803275   Dátum zverejnenia: 31.3.2017