Poradca klienta pre podnikateľov - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodne orientovaných ľudí, ktorí si chcú rozšíriť svoje obzory a získať zaujímavé skúsenosti a chcú rásť vo svojej profesionálnej kariére.
Čaká Vás:
  • vytváranie a udržiavanie vzťahov s podnikateľskou klientelou
  • získavanie nových klientov a obchodov v segmente Micros
  • poradenstvo a predaj bankových produktov
  • monitoring úverových obchodov

Pravidelné interné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu, príjemné a moderné profesionálne prostredie, rozvoj pracovných kompetencií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť s predajom
  • orientácia na obchod
  • príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
  • flexibilita
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • pracovná angažovanosť
  • schopnosť posudzovať finančné výkazy výhodou
  • znalosť bankových produktov výhodou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 129 pobočiek a 284 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2771903   Dátum zverejnenia: 18.10.2016