Firemný bankár pre oblasť Levoča, Stará Ľubovňa a Sabinov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme cieľavedomého a spoľahlivého tímového hráča s orientáciou na výsledky, ktorý dokáže budovať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi a bude pracovať s vysokým pracovným nasadením.

Čo od vás budeme ďalej očakávať?
  • starať sa v rámci prešovského regiónu o firemných klientov a mestá a obce v regióne
  • ponúkať a predávať produkty banky pre mestá, obce a ich organizácie, stredných a malých podnikateľov, firemných klientov, prípadne živnostníkov, správcovské spoločnosti, spoločenstvá vlastníkov bytov a vlastníkov bytov v bytových domoch
  • rozširovať portfólio aktívnych klientov banky
  • zaisťovať dlhodobé pozitívne vzťahy a spokojnosť klientov s ohľadom na záujmy banky a jej stratégiu
  • vykonávať pravidelný osobný kontakt a návštevy u klienta, vyhodnocuje doterajšiu spoluprácu a dohaduje s klientom ďalší postup v rámci vzájomnej spolupráce
  • zodpovedať za plnenie obchodných plánov a dosahovanie stanovených obchodných cieľov
  • pravidelne analyzovať, reportovať a plánovať obchodné aktivity v daných segmentoch a pridelených okresoch
  • pripravovať podklady a ponuky pre klientov a spolupracovať s ostatnými orgánmi banky na schvaľovacom procese
  • aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • prispievať k rozvoju obchodných aktivít banky v pridelenom regióne

Iné výhody

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň aj:
  • možnosť pracovať pre banku, ktorá je dlhodobou jednotkou v rámci poskytovania bankových služieb pre mestá a obce na Slovensku
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných nápadov. Trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť.
  • byť súčasťou spoločnosti, ktorá vyznáva hodnoty ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Vhodný kandidát na pozíciu Firemného bankára spĺňa nasledujúce požiadavky:
  • obchodná prax v oblasti bankovníctva/finančníctva min. 1 rok
  • cit pre obchod, predajné zručnosti, profesionálna úroveň komunikácie
  • schopnosť udržiavať a budovať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi
  • schopnosť viesť dlhodobé projekty a doťahovať veci do úspešného konca - silné zameranie na výsledky
  • koncepčné myslenie a koordinačné schopnosti
  • flexibilita myslenia, samostatnosť a kreativita
  • zodpovednosť, presnosť, dôslednosť a občianska bezúhonnosť
  • pripravenosť cestovať po regióne (aktívny vodič)

Prima banka Slovensko, a.s. začala písať svoj príbeh v tom istom roku ako vznikla samostatná Slovenská republika. V roku 1993 založilo 193 slovenských obcí banku pod názvom Prvá komunálna banka, ktorá sa špecializovala na financovanie miest a obcí Slovenska.

Po desiatich rokoch od svojho vzniku, po vstupe nového zahraničného akcionára, zmenila banka meno na Dexia banka Slovensko, a.s. Zároveň začala posilňovať svoju pozíciu aj v oblasti retailového bankovníctva - banky pre individuálnych klientov.

V roku 2011 sa novým, väčšinovým vlastníkom banky stala stredoeurópska skupina Penta Investments, ktorá v súčasnosti vlastní takmer 99 % akcií. Následne od 1. januára 2012 zmenila banka obchodný názov na Prima banka Slovensko, a.s.

Banka sa v rámci novej stratégie orientuje najmä na retailovú klientelu, čo sa prejavilo v zjednodušení portfólia produktov a služieb, ako aj v rozširovaní pobočkovej a bankomatovej siete.

Pri poskytovaní produktov a služieb sa Prima banka zameriava najmä na rýchlosť, jednoduchosť, férovosť a výhodnosť pre klientov z radov obyvateľov, podnikateľov a miest a obcí. Je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov spoločností GfK Slovakia a TNS Slovakia má už tretí rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.

V súčasnosti má Prima banka viac ako 100 pobočiek a 220 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

Prima banka Slovensko, a.s.
Hodžova 11
010 11 Žilina
ID: 2760690   Dátum zverejnenia: 11.10.2016