Osobný bankár - pobočka Karadžičova, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce

Na pozíciu osobného bankára hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu, ktorý bude mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • Aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií.
  • Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi.
  • Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov.
  • Zabezpečovať poskytovanie spotrebných a hypotekárnych úverov.
  • Riešiť servisné požiadavky klientov, otvárať osobné účty, zadávať príkazy na úhradu, trvalé príkazy, inkasá, zriaďovať termínované vklady, či sporenia a pod.
  • Spolupracovať s tímom kolegov na pobočke a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie.
  • Pracovať s finančnou hotovosťou.

Iné výhody

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
  • Príležitosť byť úspešným v banke, ktorá v kľúčových oblastiach biznisu rastie 3x rýchlejšie ako zvyšok trhu
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • Trávenie času iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť
  • Priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva
  • Byť súčasťou spoločnosti, ktorá sa riadi hodnotami ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

predaj produktov a služieb
2

  • min. SŠ vzdelanie
  • 2 roky skúseností s prácou v predaji, službách a komunikáciou s klientom (skúsenosti z bankovníctva sú veľkou výhodou)
  • súťaživosť, asertivita, zameranie na výsledok a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • predajné, komunikačné, argumentačné, organizačné zručnosti
  • vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • schopnosť učiť sa a odolnosť voči stresu
  • pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie, dôveryhodnosť a diskrétnosť

Prima banka Slovensko, a.s. začala písať svoj príbeh v tom istom roku ako vznikla samostatná Slovenská republika. V roku 1993 založilo 193 slovenských obcí banku pod názvom Prvá komunálna banka, ktorá sa špecializovala na financovanie miest a obcí Slovenska.

Po desiatich rokoch od svojho vzniku, po vstupe nového zahraničného akcionára, zmenila banka meno na Dexia banka Slovensko, a.s. Zároveň začala posilňovať svoju pozíciu aj v oblasti retailového bankovníctva - banky pre individuálnych klientov.

V roku 2011 sa novým, väčšinovým vlastníkom banky stala stredoeurópska skupina Penta Investments, ktorá v súčasnosti vlastní takmer 99 % akcií. Následne od 1. januára 2012 zmenila banka obchodný názov na Prima banka Slovensko, a.s.

Banka sa v rámci novej stratégie orientuje najmä na retailovú klientelu, čo sa prejavilo v zjednodušení portfólia produktov a služieb, ako aj v rozširovaní pobočkovej a bankomatovej siete.

Pri poskytovaní produktov a služieb sa Prima banka zameriava najmä na rýchlosť, jednoduchosť, férovosť a výhodnosť pre klientov z radov obyvateľov, podnikateľov a miest a obcí. Je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov spoločností GfK Slovakia a TNS Slovakia má už tretí rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.

V súčasnosti má Prima banka viac ako 100 pobočiek a 220 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou.

Adresa spoločnosti:
Prima banka Slovensko, a.s.
Odbor ľudských zdrojov
Hodžova 11
010 11 Žilina

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Hodžova 11

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2614614   Dátum zverejnenia: 28.11.2016