Špecialista pre riadenie rizika

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme technicky zdatného kolegu s rozvinutým analytickým a logickým myslením a so zmyslom pre detail.

Ako špecialista pre riadenie rizika budete vytvárať praktické nástroje na riadenie rizika a zdokonaľovať jednotlivé risk procesy s prihliadnutím na biznis požiadavky.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • pripravovať pravidelné interné aj externé reporty
  • realizovať výpočet regulatórnych rizikových parametrov banky
  • vykonávať stress testy
  • vypracovávať ad-hoc analýzy a reporty podľa aktuálnych požiadaviek

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na hr@primabanka.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, prírodovedné alebo ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy
Visual Basic - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • predošlá prax min. 2 roky na obdobnej pozícii v oblasti bankového rizika podmienkou
  • výborná znalosť MS Excel a schopnosť pracovať s dátovými analýzami
  • znalosť programu SAS výhodou
  • skúsenosť s ICAAP, s výpočtom kapitálovej primeranosti, príp. s inými druhmi bankových rizík výhodou
  • analytické, koncepčné a kritické myslenie
  • vytrvalosť, spoľahlivosť a presnosť
  • systematičnosť, samostatnosť, proaktivita
  • tímovosť a efektívna komunikácia

Prima banka je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka viac ako 110 pobočiek a 230 bankomatov a je jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2595401   Dátum zverejnenia: 18.4.2017