HR Špecialista

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu ľudských zdrojov v Bratislave hľadáme aktívneho, samostatného, zodpovedného, pozitívne naladeného a spoľahlivého tímového hráča, kolegu, ktorý má drive, vyzná sa v ľuďoch, vie ľahko nadväzovať a udržiavať medziľudské vzťahy a zároveň je zameraný na výsledky a biznis priority.

Čo budeme od Vás očakávať?
  • Budovať pozitívne vzťahy s jednotlivými manažérmi a proaktívne im poskytovať personálne poradenstvo a podporu založené na báze dôvery a biznis priorít, byť spoľahlivým komunikačným partnerom vo všetkých personálnych otázkach.
  • V spolupráci s manažérmi definovať požiadavky na odborné a osobnostné predpoklady kandidátov na vybrané pracovné pozície pre obchodnú sieť vo zverených regiónoch a pre centrálu banky.
  • Zastrešovať činnosti súvisiace s procesom náboru a výberu nových zamestnancov- interná a externá inzercia voľných pracovných pozícií, predselekcia životopisov, telefonický screening, osobné pohovory a assessment centrá, až po oznámenie výsledkov výberových konaní kandidátom.
  • Aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov cez alternatívne zdroje (Profesia databáza, LinkedIn, Facebook, osobné referencie a iné.).
  • Zabezpečovať rôzne administratívne činnosti.
  • Viesť úvodné školenia pre nových zamestnancov banky.
  • Pravidelne monitorovať úspešnosť onboarding a adaptačného procesu nových zamestnancov.

Okrem zaujímavej práce vo výborne fungujúcom tíme ponúkame zároveň aj:
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu,
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva,
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných nápadov. Trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť.
  • príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
  • byť súčasťou spoločnosti, ktorá vyznáva hodnoty ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.

V prípade záujmu pošlite, prosím, Váš profesijný životopis priamo cez portál profesia.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, psychológia alebo ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • min 2 roky predošlej praxe v oblasti ľudských zdrojov (z personálnej agentúry alebo inhouse tímu ľudských zdrojov) podmienkou
  • predošlá prax v HR oblasti z finančného sektora alebo z inej retailovej spoločnosti výhodou
  • skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov cez sociálne médiá a pracovné portály podmienkou (Facebook, Linked In, Profesia a iné.)
  • triezvy pohľad na ľudí, schopnosť vidieť ich silné aj slabé stránky a ich dlhodobý potenciál/riziká
  • schopnosť budovať pozitívne vzťahy a komunikovať na profesionálnej úrovni, organizačné schopnosti a samostatnosť
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a zameranie na detail
  • orientácia na biznis priority a schopnosť konštruktívne riešiť problémy
  • zvládanie multitaskingu a doťahovanie veci do úspešného konca
  • vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
  • VP. sk. B - aktívny vodič

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2545097  Dátum zverejnenia: 19.7.2016