Riaditeľ pobočky v Sabinove (profesionálny predajca/ kouč/ odborník/ manažér)

Miesto práce
okres Sabinov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pobočky našej banky hľadáme cieľavedomého, šikovného, aktívneho a spoľahlivého tímového hráča, ktorý je orientovaný na výsledky, veľmi dobre pozná mesto a región a dokáže pracovať s vysokým pracovným nasadením. Má ambíciu byť dobrým manažérom, koučom, odborníkom a predajcom a dosahuje veľmi dobré výsledky v predaji.
Ak ste to Vy, máte šancu priložiť ruku k dielu a podporiť Prima banku naďalej vytvárať silné konkurenčné výhody. Naša značka je piata spontánne najznámejšia spomedzi všetkých slovenských bánk, sme v TOP 3 spontánnej znalosti reklamných kampaní, už tretí rok po sebe máme najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk a v kľúčových oblastiach biznisu rastieme 4-krát rýchlejšie ako zvyšok trhu.

Na pozícii riaditeľa pobočky budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech a podieľať sa na budovaní silnej značky hlavne výbornými predajnými výsledkami pobočky a budovaním dlhodobých vzťahov s klientmi.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • aktívny predaj bankových produktov a intenzívna komunikácia s klientmi
  • pravidelný koučing, podpora, motivácia zvereného tímu osobných bankárov
  • efektívne riadenie obchodných a finančných výsledkov pobočky
  • koordinácia a kontrola činnosti pobočky a zabezpečovanie jej plynulej prevádzky

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň aj:
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu a tiež dlhodobou jednotkou v rámci municipálneho bankovníctva a v kľúčových oblastiach biznisu rastie niekoľkonásobne rýchlejšie ako konkurencia
  • možnosť byť súčasťou banky v období jej výrazného rozvoja a expanzie
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva – v našej banke sa darí schopným ľuďom, ktorí uprednostňujú vo všetkých oblastiach hodnoty ako: jednoduchosť a zrozumiteľnosť, rýchlosť a transparentnosť, profesionalita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných podnetov - vďaka tomu, že sme lokálna spoločnosť, máme vysokú mieru flexibility, robíme iba to, čo dáva zmysel a prináša reálne výsledky, trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou.

Adresa spoločnosti:
Prima banka Slovensko, a.s.
Odbor ľudských zdrojov
Hodžova 11
010 11 Žilina

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v oblasti predaja bankových alebo finančných produktov

  • Vhodný kandidát má rád prácu s ľuďmi.
  • Je ambiciózny a orientovaný na výsledky, napĺňa ho práca so zvereným tímom ľudí.
  • Preferujeme kandidáta s dobrými predajnými zručnosťami, manažérskymi zručnosťami (motivácia, poskytovanie spätnej väzby, koučing, mentoring).
  • Medzi jeho prednosti majú patriť veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, flexibilita, presnosť a dôslednosť.
  • Samozrejme očakávame veľmi dobrú znalosť mesta a regiónu a využitie vlastných osobných kontaktov.

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2278896  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou