Interný audítor pre oblasť IT a bezpečnosti

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme komunikatívneho, zodpovedného, technicky zdatného a pozitívne naladeného kolegu so schopnosťou vidieť veci v súvislostiach, zmyslom pre poriadok a detail, ktorý na základe kritického myslenia vie navrhnúť efektívne riešenia. Ak ste to Vy a rád pracujete systematicky, dávate prednosť štruktúre, pravidlám a procesom, máte príležitosť robiť iba užitočné a zmysluplné veci a odborne sa rozvíjať.

Naša značka je piata spontánne najznámejšia spomedzi všetkých slovenských bánk, sme v TOP 3 spontánnej znalosti reklamných kampaní, už tretí rok po sebe máme najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk a v kľúčových oblastiach biznisu rastieme 4-krát rýchlejšie ako zvyšok trhu.

Vašou kľúčovou zodpovednosťou na tejto pozícii bude napomáhať napĺňaniu stratégie banky cez výkon audítorských činností so zameraním na kvalitu a efektívnosť informačnej bezpečnosti banky a procesov prevádzky a správy IT v súlade s platnou legislatívou s prihliadnutím na biznis požiadavky.

Interný audítor pre oblasť IT a bezpečnosti je súčasťou odboru interného auditu banky a vykonáva tieto činnosti:
  • analyzuje auditovaný proces a informačný systém
  • poskytuje konzultácie v oblasti IT a bezpečnosti
  • analyzuje účinnosť a efektívnosť existujúcich procesných kontrol na základe získaných informácií a dát
  • identifikuje nedostatky a riziká, ich príčiny a dôsledky
  • navrhuje efektívne a účinne odporúčania na zlepšenie procesu
  • pripravuje správy pre manažment
  • kontroluje plnenie prijatých odporúčaní

Okrem zaujímavej práce Vám ponúkame zároveň aj:
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu a tiež dlhodobou jednotkou v rámci municipálneho bankovníctva a v kľúčových oblastiach biznisu rastie niekoľkonásobne rýchlejšie ako konkurencia
  • možnosť byť súčasťou banky v období jej výrazného rozvoja a expanzie
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva – v našej banke sa darí schopným ľuďom, ktorí uprednostňujú vo všetkých oblastiach hodnoty ako: jednoduchosť , zrozumiteľnosť, rýchlosť, transparentnosť, profesionalita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných podnetov - vďaka tomu, že sme lokálna spoločnosť, máme vysokú mieru flexibility; robíme iba to, čo dáva zmysel a prináša reálne výsledky; trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť

V prípade záujmu pošlite, prosím, Váš profesijný životopis priamo cez portál profesia alebo poštou na adresu:

Prima banka Slovensko, a.s.
Odbor ľudských zdrojov
Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 roky predošlej prax na pozícií v rámci sektora IT či IT bezpečnosti
  • znalosť zákonov súvisiacich s informačnou bezpečnosťou, bezpečnostných štandardov a noriem, taktiež znalosť štandardov pre audit IT.
  • prehľad o sieťovej infraštruktúre, operačných systémoch a databázových prostrediach a skúsenosti s procesnou a dátovou analýzou
  • všeobecný prehľad o fungovaní banky a legislatíve regulujúcej podnikanie banky
  • všeobecná znalosť bankových produktov, procesov a princípov riadenia rizík banky
  • výborný písomný prejav - schopnosť vystihnúť podstatu veci a logicky štrukturovať text, vytvárať zrozumiteľné schematické zobrazenia procesov
  • VP. sk B – aktívny vodič

Kandidát by sa mal ďalej vyznačovať:
  • výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami
  • schopnosťou prinášať a presadzovať efektívne a účinné riešenia
  • silným zmyslom pre detail
  • logickým, koncepčným a kriticko-analytickým myslením
  • samostatnosťou, zodpovednosťou a dôslednosťou
  • schopnosťou rýchlo sa učiť
  • schopnosťou efektívnej tímovej spolupráce
  • nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
  • vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2276771  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou