Špecialista marketingovej komunikácie

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu marketingu a komunikácie hľadáme aktívneho, zodpovedného, pozitívneho a spoľahlivého tímového hráča so srdcom kreatívca, ktorý vie pracovať s vysokým nasadením a je predovšetkým marketingovým nadšencom. Ak ste to Vy, máte šancu priložiť ruku k dielu a pomôcť Prima banke naďalej vytvárať silné konkurenčné výhody. Naša značka je piata spontánne najznámejšia spomedzi všetkých slovenských bánk, sme v TOP 3 spontánnej znalosti reklamných kampaní, už druhý rok po sebe máme najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk a v kľúčových oblastiach biznisu rastieme 4-krát rýchlejšie ako zvyšok trhu.

Na pozícii marketingového špecialistu budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech a podieľať sa na budovaní silnej značky hlavne navrhovaním, prípravou a realizáciou nadlinkových a podlinkových marketingových kampaní a zastrešovaním rôznych marketingových aktivít banky.

Čo od Vás budeme ďalej očakávať?

• samostatne zastrešovať nadlinkové a podlinkové kampane:
  • pripravovať briefy pre reklamnú a mediálnu agentúru
  • v spolupráci s mediálnou agentúrou pripravovať efektívny návrh jednotlivých komunikačných kanálov
  • plánovať médiá - príprava mediaplánov, ich pripomienkovanie a optimalizácia
  • nastavenie komunikačných parametrov kampaní, návrh, koordinácia a realizácia kreatívnych kampaní v spolupráci s reklamnou agentúrou,
  • komplexné produkčné zastrešenie kampaní (zodpovednosť za tvorbu a nasadenie jednotlivých kampaňových formátov, koordinácia reklamnej agentúry pri tvorbe kampaní)

• zastrešovať direct-marketingové aktivity vrátane kreatívneho návrhu, obsahu, produkcie
• zabezpečovať tracking komunikácie banky a jej komunikačných výsledkov naprieč všetkými mediatypmi, vrátane monitoringu konkurencie a jej marketingových aktivít
• zabezpečovať marketingovú podporu ostatným útvarom banky aktualizáciou dizajnu marketingových materiálov, tlačív, tlačovín a prípravou marketingovej podpory pre interné a externé eventy a podujatia banky
• aktívne spolupracovať s ostatnými členmi marketingového tímu zastrešujúcimi oblasti: merchandisingu, online komunikácie, internej komunikácie a PR komunikácie
• pravidelne kontrolovať efektívnosť čerpania marketingového budgetu

Okrem zaujímavej a inšpiratívnej práce ponúkame zároveň aj:
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu a možnosť byť súčasťou banky v období jej výraznej expanzie
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva a marketingu – v našej banke sa darí schopným ľuďom, ktorí uprednostňujú vo všetkých oblastiach hodnoty ako: jednoduchosť a zrozumiteľnosť, rýchlosť a transparentnosť, profesionalita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii výborných a úspešných nápadov – vďaka tomu, že sme lokálna spoločnosť, máme vysokú mieru flexibility. Robíme iba to, čo dáva zmysel a prináša reálne výsledky. Trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť.

V prípade Vášho záujmu pošlite, prosím, Váš profesijný životopis na mailovú adresu: [email protected], alebo poštou na adresu:

Prima banka Slovensko, a.s.
Odbor ľudských zdrojov
Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • tvorba nadlinkových kampaní (podmienkou)
  • mediálne plánovanie (výhodou)
  • očakávame skúsenosti s reklamou a marketingom či už na strane reklamnej agentúry, alebo na strane zadávateľa, ideálna je skúsenosť s marketingom v rámci bankového sektora, resp. aspoň základný prehľad o tomto sektore z pohľadu marketingu a komunikácie
  • nevyhnutnosťou je skúsenosť s tvorbou/zabezpečením reklamných kampaní, vrátane ich mediálneho plánovania a budgetingu
  • výhodou je skúsenosť s realizáciou direct marketingových aktivít a tiež znalosť mediálneho trhu a mediálneho plánovania
  • samozrejmosťou by mal byť vynikajúci prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
  • vysoké nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
  • analytické myslenie s vysokým zameraním na detail
  • flexibilita, kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
  • samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2110468  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou