Osobný bankár v Skalici

Miesto práce
okres Skalica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci realizácie retailovej bankovej stratégie v náplni vašej práce bude:

  • predaj bankových produktov cez získavanie nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania a osobnej komunikácie, navrhovanie riešení
  • udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientmi a poskytovanie kvalitného servisu
  • spolupráca s tímom kolegov na pobočke a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie
  • vykonávanie administratívnych činností
  • práca s hotovosťou

Dávame možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu a v kľúčových oblastiach biznisu rastie niekoľkonásobne rýchlejšie ako konkurencia. V našej banke sa darí schopným ľuďom, ktorí uprednostňujú vo všetkých oblastiach hodnoty ako: jednoduchosť a zrozumiteľnosť, rýchlosť a transparentnosť, profesionalita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť a zároveň zodpovednosť. Práve tieto princípy nám pomáhajú rásť rýchlejšie, ako ktorákoľvek iná spoločnosť na tomto trhu. Vďaka tomu, že sme lokálna spoločnosť, máme vysokú mieru flexibility a voľné ruky v rozhodovaní. Robíme iba to, čo dáva zmysel a prináša reálne výsledky. Trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou, alebo emailom na [email protected].

Adresa spoločnosti:
Prima banka Slovensko, a.s.
Odbor ľudských zdrojov
Hodžova 11
010 11 Žilina

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ochrana osobných údajov

i. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zavedenie predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu. Vaše osobné údaje budú spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu.

ii. V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie v žiadosti o prijatie do zamestnania prosím uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:

„V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam svoj dobrovoľný súhlas spoločnosti Prima banka Slovensko, a.s. , Hodžova 11, 010 11 Žilina, IČO: 31 575 951, so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.“

Vaše osobné údaje budú spracúvané na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 2 rokov odo dňa ich poskytnutia. Takýto súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, žiadosť adresujte: Prima banka Slovensko, a.s., Hodžova 11, 010 11 Žilina.

Vaše práva ako dotknutej osoby v zmysle § 28 zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov:
  • potvrdenie, či sú, alebo nie sú osobné údaje o Vás spracúvané
  • vo všeobecne zrozumiteľnej forme informácie o stave spracúvania Vašich osobných údajov
  • opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania
  • vo všeobecne zrozumiteľnej forme presné informácie o zdroji, z ktorého boli získané Vaše osobné údaje
  • vo všeobecne zrozumiteľnej forme zoznam Vašich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania
  • likvidácia Vašich osobných údajov, ak bol splnený účel ich spracúvania
  • likvidácia Vašich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, ak došlo k porušeniu zákona
  • blokovanie Vašich osobných údajov z dôvodu odvolania súhlasu pred uplynutím času jeho platnosti

Vyššie uvedené práva je potrebné uplatniť písomnou žiadosťou na adrese: Prima banka Slovensko, a.s., Hodžova 11, 010 11 Žilina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

  • Vhodný uchádzač má obchodného ducha, veľmi dobré predajné, komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Má profesionálne a etické vystupovanie, je dôveryhodný a diskrétny.
  • Má dobré argumentačné, organizačné schopnosti a dokáže pohotovo reagovať.
  • Je precízny a dôsledný, má výbornú znalosť slovenského jazyka.

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 1876796  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou