Controller Trainee

Priemyselná spoločnosť

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Púchov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie podpory pri koordinácii finančného plánovania a kontrolingu spoločnosti
Stanovenie, analyzovanie a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov v rámci kontrollingu
Spolupráca pri príprave biznis plánu v súlade s inštrukciami materskej spoločnosti
Vykonávanie štandardných kontrollingových činností v rámci mesačných, kvartálnych a koncoročných závierok
Kontrolovanie a vyhodnocovanie správnosti ocenenia hotových výrobkov, nákladov na obstarávanie materiálu
Príprava reportov podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločnosti a nadriadeného zamestnanca
Vyhodnocovanie nákladových stredísk, porovnávanie plánu a skutočnosti, analýza prekročených nákladov
Analyzovanie obchodnej marže výrobku výrobkov, výrobných nákladov, pohľadávky po lehote splatnosti a navrhovanie riešenia identifikovaných nedostatkov
Vyhodnocovanie platobnej disciplíny zákazníkov, sledovanie pohľadávok po lehote splatnosti, vystavovanie upomienok
Participácia na inventúrach skladových zásob, vykonávanie náhodnej kontroly vybraných položiek
V rámci investičného majetku viesť agendu, odpisy- daňové i účtovné
Spolupráca pri auditoch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Priemyselná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou produktov pre automobilový priemysel.
ID: 2800956  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou