Dizajnér zákazníckej interakcie vo vernostných programoch

Pricewise, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, odkomunikujeme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za nové produkty v oblasti vernostných programov, od participácie na návrhu konceptu, cez vytvorenie zákazníckej propozície, doladenie hlavnej myšlienky a designu produktu, komunikáciu s klientom až po uvedenie produktu na trh.

- Zodpovednosť a koordinácia všetkých fáz projektu.
- Participácia na tvorbe konceptu nových produktov pre klientov z rôznych odvetví.
- Vytvorenie zákazníckej propozície pre klienta vrátane wireframe. Príprava flow chart procesu.
- Testovanie konceptu na vzorke zákazníkov.
- Doladenie základnej myšlienky. Riadenie tvorby špecifikácie konceptu, koordinácia a kontrola tvorby kreatívneho obsahu, riadenie toku práce a časového harmonogramu,
- Komunikácia s a koordinácia ostatných členov tímu (grafik, copy writter, user experience designer). Koordinácia juniorskejších členov tímu.
- Aktívne zapojenie sa do procesu tvorby v prípade potreby.
- Priebežní komunikácia s klientom. Zapracovávanie jeho požiadaviek. Schvaľovanie parciálnych výstupov s klientom.
- Zodpovednosť až po finálne nasadenie u klienta a priebežné sledovanie produktu.
- Paralelné zastrešenie viacerých projektov
- Vedenie, rozvoj a priebežné rozširovanie tímu juniorských Account Executives.

- malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí
- práca v tíme skúsených ľudí – všetci v Pricewise patria k špičke vo svojom obore s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, či už na Slovensku alebo v zahraničí. A to platí aj o našich klientoch.
- zaujímavé spektrum klientov s rôznorodým záberom podnikania a špecifickými biznis potrebami
- neformálne prostredie a skvelý kolektív ľudí okolo seba

V prípade záujmu o túto pozíciu, pošlite Vaše CV s dôvodom, prečo si myslíte, že sa na danú pozíciu hodíte práve Vy na uvedený e-mail. Najlepší kandidáti dostanú telefonicky zadanie na vypracovanie, ktorého úspešné riešenie ich posunie do ďalšieho kola na ústny pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2016 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 3-5 rokov skúseností na podobnej pozícii (reklamná, PR agentúra atď.)
- potenciál zorientovať sa v rôznych produktoch a segmentoch trhu
- analytické chápanie súvislostí
- kreatívny potenciál (schopnosť dotvoriť kreatívny obsah)
- schopnosť vcítiť sa do zákazníka
- profesionálne vystupovanie a zrozumiteľná komunikácia
- zameranie na detail
- anglický jazyk slovom aj písmom
- ochota cestovať (BA – Praha cca raz mesačne)
- predajné zručnosti a cit pre vizualizáciu výhodou

Pricewise - malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom a zahraničnom trhu s portfóliom služieb zameraným na(1) vernostné programy, (2) pricing a (3) direct marketing, všetky podložené sofistikovanou analytikou zákazníckych dát.
Cieľom Pricewise je dodať klientovi zmysluplnú marketingovú inováciu, ktorá preukázateľne zvýši jeho výnos a zisk. Pricewise nie sú len konzultanti, sú to partneri, ktorí svoje nápady spolu s klientom aj realizujú a dlhodobo rozvíjajú. Do portfólia ich práce tak patrí aj výroba a dodávanie softvéru, end-to-end projektový manažment, ale aj grafický dizajn a copywriting. V dvoch kanceláriách v Bratislave a v Prahe pracuje spolu vyše 25 skvelých ľudí.
Medzi klientov Pricewise patria firmy ako Medusa Group, Slovenská sporiteľňa, Tatry Mountain Resorts, Profesia.sk, Komerční banka, Martinus, Nay Elektrodom, Blažek, Electro World, ProCare a ďalší.
V júni 2015 Pricewise vyhralo 3 prestížne medzinárodné ocenenia v súťaži „The Loyalty Awards“ v Londýne, kde program GOPASS, vytvorený firmou Pricewise, vyhral tri kategórie – najviac zo všetkých účastníkov.

Adresa spoločnosti

Grösslingova 52
ID: 2396482  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, odkomunikujeme na pohovore