Content manager pre Pricemania

Pricemania s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
550-600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka do nášho Content oddelenia, ktorého náplňou bude doviesť kategórie Dom, byt záhrada a TV, audio a video do dokonalosti. Budeš mať za úlohu párovanie ponúk internetových obchodov do porovnania cien, sledovanie noviniek a vytváranie nových katalógových produktov v týchto kategóriách. Ponúkame ti možnosť práce v mladom kolektíve, kde sa vďaka internému know-how a vzdelávaciemu projektu Pricemania Acedemy naučíš veľmi veľa o svete internetového nakupovania.

práca v mladom kolektíve
práca na zaujímavých projektoch
flexibilný pracovný čas
vzdelávanie sa v rámci Pricemania Academy
firemná výučba anglického jazyka
firemné teambuildingy

V prípade záujmu o pozíciu zasielajte Vaše životopisy na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý má vzťah k produktom z kategórií Dom, byt a záhrada a čiernej techniky, ktorý zvláda prácu s veľkým množstvom dát pri porovnávaní, podraďovaní a vytváraní nových katalógových produktov a ktorý má záujem v našom tíme pracovať dlhodobo. Navyše ak máš aspoň stredoškolské vzdelanie a vieš používať počítač a kancelárske balíky aspoň na bežnej užívateľskej úrovni , môžeš sa uchádzať o túto pozíciu.

Spoločnosť Pricemania s. r. o. prevádzkuje špecializované nákupné portály www.pricemania.sk, www.pricemania.cz a ďalšie projekty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú ich on-line nakupovanie. Pricemania umožňuje porovnanie cien a hodnotenie kvality viac ako 700 000 produktov z ponuky vyše 10 000 e-shopov, medzi nimi najväčší hráči na trhu ako Alza.sk, Hej.sk, Mall.sk, Martinus.sk a ďalšie. Pre e-shopy sú porovnávače cien jedným z najziskovejších marketingových kanálov a významne prispievajú k nárastu ich obratu a zisku. Okrem porovnávača cien prevádzkujeme aj špičkový vzdelávací program Pricemania Academy (viac na www.pricemaniaacademy.sk), v rámci ktorého vzdelávame majiteľov, marketérov a programátorov e-shopov vo všetkých kľúčových oblastiach on-line biznisu (webová analytika, SEO, správa PPC kampaní, social media, použiteľnosť webu, PR atď.).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2524010  Dátum zverejnenia: 19.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-600