Telefonický operátor. Práca na doma.

Prevention Clinic s.r.o.

Miesto práce
Ondavská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako poradňa zdravia sa zaoberáme preventívnymi vyšetreniami DOPPLER zameranými na cievy, varixy a kŕčové žily na dolných končatinách, kedže tie sa stávajú závažným ochorením aj u mladých ľudí a poväčšine nie sú viditeľne. Dané namerané hodnoty vždy dostane pacient v podaní kompletnej správy od vyšetrujuceho doktora. S tým že pre väčší záujem rozširujeme ambulancie prijímame do nášho teamu 5 Telefonistov. Práca Telefonického operátora je objednávať ľudí s naších databáz, ktoré dodávame. Ide o ,,studené kontakty" nakoľko naša špecifikácia je sústredená hlavne na nových ľudí ktorý nemajú na prvý pohľad zdravotný problém. Práca je riešená na 3-4 hodiny denne. Plat je od výkonu, t.j. 10 euro za každého pacienta. Možnosť pracovať z domu práca vhodná pre dôchodcov, mamičky na materskej, študentov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytujeme preventívne vyšetrenia ciev a žíl na dolných končatinách a následne smerovanie pacientov (zákazníkov) ako ďalej postupovať, liečiť a uberať sa s ich zisteným zdravotným stavom.
ID: 3140577  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600