Testerista káblových zväzkov

PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacK základnej mzde zamestnancovi patrí aj variabilná zložka mzdy, ktorá bude upresnená pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie elektrického testovania káblových zväzkov,
- zapájanie, vysokonapäťový test - vykonáva tester automaticky,
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 21 výhodou,
- práca s technickou a výrobnou dokumentáciou.

- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti so sídlom v Nemecku,
- príplatky za odpracované soboty nad rámec Zákonníka práce,
- mesačný príspevok na nápoje do automatov,
- každoročné prehodnotenie mzdy,
- príspevok za odpracované roky,
- príspevok pri životných jubileách,
- finančný príspevok na stravovanie nad rámec ZP,
- bezplatná doprava Nové Mesto n/V- Potvorice, Piešťany - Potvorice,
- práca v dvojzmennej prevádzke
- čisté pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,,
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou káblových zväzkov výhodou.

Spoločnosť PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o. vznikla v roku 2003. Od roku 2009 je súčasťou koncernu Prettl Group. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov a montáž riadiacich elektroskríň pre rôzne odvetvia.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke http://www.prettl.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4556910  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac