Senior účtovník

PRESTOM GROUP s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.
• Samostatné vedenie jednoduchého a/alebo podvojného účtovníctva viacerých spoločností.
• Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
• Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
• Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
• Spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy.
• Zaškoľovanie menej skúsených účtovníkov v rámci oddelenia.
• Odpovedanie na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a zamestnancom.
• Pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti alebo klientov.
• Vypracovanie prehľadov a reportov pre manažment
• Dbať o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentovať spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie 1.10 - 31.10.2014

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Samostatnosť
Dôslednosť, precíznosť
Organizačná schopnosť
Schopnosť riešiť problémy

Naše služby poskytujeme už od r. 2002 a počas pôsobenia na trhu sme si získali dôveru množstva dlhoročných klientov tak z domáceho ako aj zahraničného prostredia.
Vďaka kvalitnému tímu odborníkov ponúkame vysoko kvalitné profesionálne služby.
Hlavným poslaním je poskytnúť ucelenú koncepciu aktívnej podpory, prostredníctvom rôznych prepojení všetkých našich oblasti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1714853  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1500 EUR/mesiac