Vedoucí oddělení EU

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Na Příkopě 31, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- organizace práce v oddělení (referenti, korektoři a překladatelé, externí spolupracovníci) a administrativní a kontrolní činnosti spojené s funkcí vedoucího,
- komunikace se zahraničními a tuzemskými zákazníky v zásadních otázkách spojených s kontrakty,
- návrhy na zlepšení dosavadních postupů, aktivní spoluúčast na nových projektech oddělení, zavádění nových projektů do oddělení
- rozvoj oddělení (účast na dalších projektech, sledování technologického pokroku a jeho promítání do práce oddělení v kooperaci s IT oddělením)
- supervize účasti společnosti ve výběrových řízeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí,
- kreativní práci,
- jazykové kurzy v rámci naší jazykové školy,
- nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ ekonomického nebo filologického popřípadě právního zaměření
- praxe v organizaci a vedení lidí
- velmi dobrá znalost angličtiny, znalost dalších jazyků výhodou
- nadstandartní uživatelská znalost počítačů
- zkušenosti v oblasti překladů výhodou
- znalost struktury a fungování EU výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Překlady, tlumočení, výuka jazyků
ID: 2889375  Dátum zverejnenia: 12.1.2017