Product Category Manager

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinace a spolupráce s asistentem, který bude připravovat většinu písemných podkladů
  • Úzká spolupráce s kolegy v marketingovém oddělení ohledně propagace dané kategorie produktů
  • Úzká spolupráce s kolegy ve vzdělávacím oddělení při zaškolování nových kolegů / zavádění nových produktů
  • Analýza trhu a průběžné sledování aktuálních trendů
  • Spoluúčast na nastavení prodejních plánů produktové kategorie a spolupráce na jejich realizaci s prodejními týmy v jednotlivých zemích

Řídit přidělenou kategorii našich produktů od počátku do konce, včetně:

  1. nastavení, jaké produkty půjdou do kterých prodejních kanálů
  2. jednání s dodavateli (budování produktivní komunikace a efektivních procesů) = angličtina na úrovni B2 podmínkou
  3. orientace ve skladových zásobách a jejich řízení (optimalizace)
  4. tvorba cenové politiky podle daných podmínek
  5. organizace a kontrola zařazení/vyřazení produktů v systému
  6. dohled nad potřebnými certifikáty, označením produktů apod.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Tým skvělých kolegů, se kterými vás bude bavit pracovat
  • Skvělé zaškolení a další vzdělávání i rozvoj, včetně spánkové gramotnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemný kolektiv v kanceláři od 7:30 do 16:00 (Svitavy) - volné víkendy
  • Dobrá káva na pracovišti, notebook
  • Moc ovlivňovat dlouhodobý rozvoj a expanzi společnosti
  • Zaměstnanecké slevy pro celou rodinu na komplexní řešení kvalitního spánku
  • Kariérní růst v mezinárodní společnosti
  • Stálý plat s pravidelnými bonusy a odměnami za dosažené výsledky (1200 - 2400 €)
  • Ubytování ve firemních apartmánech

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Proaktivní a lidský přístup, orientace na výsledky
  • SŠ s maturitou
  • ŘP skupiny B
  • Práce s čísly a daty MS Excel (pokročilý)
  • Analytické myšlení, organizační i komunikační schopnosti
  • Praxe na obdobné pozici (v nábytkářském průmyslu / marketingu / produktovém managementu nebo prodeji) výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zbyšek Novotný
E-mail: poslať životopis
ID: 4817359  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac