Administrativný pracovník v zákazníckom centre –práca z domu

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 370,00 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oslovenie zákazníka za účelom ponuky alebo predaja produktov spoločnosti
- Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkovi
- Zadávanie údajov do PC

- Práca z domu
- Hlavný pracovný pomer
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Na základe dohody možnosť pružnej pracovnej doby
- 6 hodinová pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť práce na PC
- Samostatnosť
- Pozitívny prístup

Práca je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre absolventov aj pre ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou.

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3157760  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 370,00 € + provízie