Obchodník pre predajne PreSpánok v Bratislave a Trnave

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- AKTÍVNA práca so zákazníkmi
- Poskytovanie odborného poradenstva
- Príprava cenových ponúk a zmlúv
- Starostlivosť o predajňu

Čo ponúkame
- Prácu a kolegov, na ktorých sa budete každé ráno tešiť!
- nadštandardné platové ohodnotenie zložené z fixnej a variabilnej zložky – bez stropu!
- pravidelný vzdelávací program k zvýšeniu odborných i obchodných znalostí
- možnosť kariérneho rastu - každému obchodníkovi sú dvere otvorené až na úroveň manažmentu
- pravidelné súťaže a motivačné programy
- atraktívne pracovné prostredie
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti so sieťou viac než 30 predajní v 3 štátoch
- pravidelné firemné stretnutia a školenia
- príspevok na oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Čo požadujeme
- skvelé komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- aktivitu a vlastnú iniciatívu
- zodpovednosť za zverené ciele a plány
- pozitívny prístup a túžbu zlepšovať sa
- prax v obchode výhodou
- pozitívne kreatívne myslenie
- zodpovednosť a vytrvalosť
- hľadáme obchodníkov, ktorí sa budú na zákazníkov tešiť
- znalost AJ výhodou

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3076250  Dátum zverejnenia: 31.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou