Obchodník Superman/Superžena

PreSpanok s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park Bratislava, Ivanská cesta 16
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Ponúkaný plat (brutto) Fixná zložka: od 600€ Pohyblivá zložka: od 200€ do 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priama komunikácia so zákazníkom
• Poskytovanie odborného poradenstva experta pre zdravý spánok
• Predajný a popredajný servis pre zákazníka
• Časová flexibilita

• Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti – správnych ľudí na správnych miestach nikdy nie je dosť.
• Nadštandartné platové ohodnotenie závislé iba od Vás – plat ma fixnú a pohyblivú zložku – firma pravidelne vyhlasuje súťaže, mesačné money-makery, odmeňované rebríčky a poskytuje dostatočný priestor na modelovanie si slušného prijmu
• Kvalitné a regulérne vzdelávanie v rámci spoločnosti – pravidelné mesačné školenia pre zlepšenie technických informácii a obchodných zručností.

Po zaslaní Vášho životopisu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať telefonicky ohľadom pozvania na osobný pohovor.
Životopis Vás poprosíme zasielať aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Práca s programami MS Word, Excel a Outlook podmienkou ( mierne pokročilý )
• Predajná a obchodná prax - vítaná
• Komunikačné schopnosti
• Nehľadáme „predavača“, ale pracovitého, čestného a iniciatívneho človeka, z ktorého vychováme profesionálneho obchodníka v oblasti spánku

Hľadáme šikovných obchodníkov na doplnenie tímu troch predajní v Bratislave a pre pripravované predajne v Trnave, Banskej Bystrici a Poprade
Na našich troch fungujúcich predajniach v Bratislave a ďalších pripravovaných predajniach po celom Slovensku budujeme tímy tých najlepších obchodníkov . Nehľadáme človeka, ktorý si to ide do práce „odsedieť“ – hľadáme obchodníka „dravca“. Iniciatívneho a pozitívneho človeka, ktorý si chce zarobiť a nebojí se pre to vynaložiť úsilie.
Chcete se každé ráno tešiť do práce? Baví Vás kontakt so zákazníkmi? Baví Vás rozvíjať sa a pociťujete potrebu neustále sa vzdelávať? Potom je táto práca pre Vás!
Budete pracovať s tými najlepšími spánkovými produktami na svete a budete meniť kvalitu života svojich zákazníkov. Pridajte se k nám a zaistite tak našim zákazníkom spánok hlubším a spáľňu útulnejšou a krajšou..
Neviete nič o spánku, posteliach ani matracoch? Nevadí – všetko Vás naučíme.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Nové záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 2698422   Dátum zverejnenia: 17.10.2016