Odborný poradca a špecialista v priamom predaji

PreSpanok s. r. o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandartný plat bude upresnení na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obchodné stretnutia s koncovými zákazníkmi, ktorí očakávajú vašu návštevu
* predstavenie výrobkov spoločnosti na vopred dohodnutých termínoch

Sme stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 1991 a momentálne hľadáme kandidátov na pozíciu ODBORNÝ KONZULTANT a OBCHODNÍK.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Priama komunikácia so zákazníkom
- Poskytovanie poradenstva
- Predajný a popredajný servis pre zákazníka
- Práca v regióne vášho bydliska

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť MACHALA s.r.o.

- Možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej stabilnej spoločnosti s bohatou
históriou
- Nadštandardné platové ohodnotenie závislé na Vašich výkonoch
- Kvalitné školenie a trvalé vzdelávanie v rámci spoločnosti

Požadujeme:
• osobnosť s obchodným duchom
• príjemné vystupovanie a vzhľad
• ochota učiť sa a rozvíjať zručnosti
• optimizmus a morálna bezúhonnosť
• vlastný osobný automobil
• pre spoluprácu s nami potrebujete iba ŽL (živnostenský list)
• prax v priamom predaji vítaná

Na základe zaslania Vášho životopisu Vás budeme kontaktovať a ozrejmíme termín pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- Práca s programami MS Word a Outlook podmienkou
- Predajná a obchodná prax výhodou
- Komunikačné schopnosti na profesionálnej úrovni
- Nehľadáme iba "predavača", ale hľadáme iniciatívneho človeka,
z ktorého vychováme profesionálneho obchodníka v oblasti spánku

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2270805  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandartný plat bude upresnení na pracovnom pohovore.