Samostatný servisný technik v oblasti IT - Dubnica nad Váhom

PRESMONT - CSS, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.06.2024
1 200 - 2 500 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) Fix: 1200 - 1 400 EUR/mesiac + variabilná zložka (výkonnostný bonus, provízie z predaja) (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) (Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky a nieje z hora ohraničená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, konfigurácia a servis v oblasti IT (Počítače, notebooky, tlačiarne, výpočtová technika, štrukturovaná kabeláž,...)
- vzdialená a on-site technická podpora zákazníkov
- vykonávať a zabezpečovať servis a pravidelnú údržbu počítačovej siete, prenosných PC, pracovných staníc vrátane programového vybavenia, tlačiarní, inštalácie hardware a software,
- inštalácia ponúkaných produktov a služieb u zákazníka
- riešenie SW a HW problémov
- práca v teréne - výjazdy k zákazníkom po SR v rámci spádovej oblasti pobočky v Dubnici nad Váhom
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- zaujímavá a perspektívna práca v atraktívnom odvetví
- práca v priateľskom kolektíve
- možnosti profesijného a odborného rozvoja - kurzy IT, školenia a pod.
- telefón aj na súkromné účely
- notebook aj na súkromné účely
- zľavy pri nákupe IT techniky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme 1 technika na pobočku v Dubnici nad Váhom.
Práca vyžaduje cestovanie k zákazníkom v spádovej oblasti pobočky, príp. po dohode zástup ďalšej pobočky.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na email [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Windows 11 - Pokročilý
Windows 10 - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy
Konfigurácia siete - Mierne pokročilý
Správa sietí - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Základy
IT skúsenosti - Základy
Interaktívna tabuľa - Základy
Zákaznícky servis - Základy
Tlačiarne - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná orientácia v IT, technická zručnosť, prozákaznícky prístup, samostatnosť,
- Základný prehľad v sieťovej infraštruktúre - štrukturovaná kabeláž
- Základy siete LAN/WAN
- Prax v odbore výhodou, odborná spôsobilosť elektrotechnika výhodou, aktívny vodič

Sme spoločnosť rozvíjajúca sa v oblasti IT. Poskytujeme kompletné IT riešenia na mieru, najmä IT Outsourcing - správu IT, predaj a prenájom hardvéru ako napr. tlačové riešenia, notebooky, počítače a pod.
Máme viac ako 240 zákazníkov po celom Slovensku , venujeme sa aj tlačovým a zálohovacím riešeniam na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816087  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac