Logo PreQualis, s.r.o.

Odborný predajca v B2B

PreQualis, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda + variabilná zložka mzdy podľa výkonu + mimoriadne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je predaj služieb spoločnosti PreQualis konkrétne prideleným zákazníkom formou aktívneho telefonického kontaktu.

Školenie súčasťou vstupnej fázy pri nástupe.

Pozícia si tiež vyžaduje:
- starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov, a s tým spojená podpora a komunikácia
- plnenie obchodných plánov, spolupráca pri ich tvorbe
- reporting dosiahnutých výsledkov
- spolupráca pri rozvoji interných procesov

školenia a rozvojové programy, medi-app, fit pass

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list e-mailom v slovenskom a anglickom jazyku na adresu: [email protected].

Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou PreQualis, s.r.o., pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorých profil korešponduje s požiadavkami uvedenými v inzeráte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, technické alebo iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre danú pozíciu je nevyhnutná komunikatívnosť, obchodné a prezentačné zručnosti, drive, samostatnosť a flexibilita.

Veľmi oceňujeme chuť rozvíjať sa, schopnosť dotiahnuť zadané úlohy do konca a pracovať v tíme.

Aktívne ovládanie anglického jazyka podmienkou. Znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov a obstarávania.

Prevádzkujeme vlastný komplexný informačný systém, ktorý našim zákazníkom pomáha zefektívňovať procesy obstarávania, znižovať riziká spojené s ich dodávateľskými reťazcami a ich firemné procesy. V spolupráci s našimi partnermi podporujeme riešenia na ekologizáciu a digitalizáciu obstarávania.

Medzi naše hlavné činnosti patrí predkvalifikácia dodávateľov, vyhodnocovanie, monitorovanie a rozvoj dodávateľských reťazcov (Supply Chain Risk Assesment Management).

Súčasne poskytujeme služby v oblasti ISO certifikácie a ESG reportingu.

Spoločnosť PreQualis bola založená v roku 2015 s cieľom priniesť na slovenský a český trh služby v B2B segmente, ktoré pomôžu spoločnostiam pri zefektívňovaniu ich podnikania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Igor Novotný
E-mail: poslať životopis
ID: 4726370  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac