Pracovník oddelenia Validácie

PreQualis, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je asistencia zákazníkom po registrácií v systéme PreQualis a následné overovanie zadaných údajov. Súčasne komplexná podpora zákazníkom pri zmenách a úpravách využívanej služby a monitoring údajov.
Momentálne sa orientujeme na Slovenský a Český trh.
Anglický jazyk je výhodou.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou získania odmien na mesačne báze.

Pokiaľ máte záujem stať sa členom nášho príjemného kolektívu zašlite Váš životopis a motivačný list na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail, Komunikatívnosť, Zodpovednosť, Chuť sa vzdelávať

Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov a obstarávania.

Prevádzkujeme vlastný komplexný informačný systém, ktorý našim zákazníkom pomáha zefektívňovať procesy obstarávania, znižovať riziká spojené s ich dodávateľskými reťazcami a ich firemné procesy. V spolupráci s našimi partnermi podporujeme riešenia na ekologizáciu a digitalizáciu obstarávania.

Medzi naše hlavné činnosti patrí predkvalifikácia dodávateľov, vyhodnocovanie, monitorovanie a rozvoj dodávateľských reťazcov (Supply Chain Risk Assesment Management).

Súčasne poskytujeme služby v oblasti ISO certifikácie a ESG reportingu.

Spoločnosť PreQualis bola založená v roku 2015 s cieľom priniesť na slovenský a český trh služby v B2B segmente, ktoré pomôžu spoločnostiam pri zefektívňovaniu ich podnikania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2724922  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou + odmeny