CMS administrátor a grafik - Brigáda / Freelancer (6 – 9 € na hodinu)

Premium Trading plus s. r. o.

Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 – 9 € na hodinu podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zapálený pre tvorbu atraktívnych stránok a CMS?
Vieš „trošku“ kódiť?
Ak si študent vysokej školy alebo freelancer a hladáš niečo na part time, tak máme pre teba prácu!

Čo ti ponúkame ?
1) flexibilný pracovný čas
2) príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
3) možnosť pracovať na projektoch z domu

Čo budeš mať na starosti?

1) správa firemných eshopov v CMS systéme
2) nastavovanie CMS a správa modulov
3) implemetácia modulov s pomocou profesionálov ( množstvo vecí outsourcujeme, ty iba implementáciu odkomunikuješ a otestuješ)
4) grafické úpravy a príprava direct mailov
5) administrácia platformy na hromadné odosielanie emailov
6) odosielanie reklamných direct mailov a správa databáz ( excel )

- možnosť pracovať z domu
- možnosť platby a zálohy za prácu vopred !
- odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Základy

Naša spoločnosť sa zaoberá rôznymi obchodnými aktivitami ( zakladanie s.r.o, predaj existujúcich s.r.o, prevádzka eshopov, direct marketing, online marketing,provízny predaj )
ID: 2923201  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 – 9 € na hodinu podľa skúseností