IT Tester/ DATA Analytik

PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Námestie Mateja Korvína, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
Od 1 800 EUR/mesiacvariabilné odmeňovanie, koncoročné odmeny, príspevok do III. piliera

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie poistno-technického systému používaného v poisťovni.
Testovanie predajného portálu pre sprostredkovateľov poistenia určený pre Slovenskú republiku.
Vývoj a testovanie pripravovaného predajného portálu pre sprostredkovateľov poistenia určený pre Českú republiku.
Vývoj a testovanie online služieb určených pre webové stránky poisťovne.
Analýza požiadaviek a definovanie testovacích kritérií.
Tvorba testovacích scenárov a plánov.
Vykonávanie manuálnych testov.
Identifikácia a hlásenie chýb.
Spolupráca s vývojármi a dodávateľmi IT riešení pri vývoji a riešení chýb v testovacej a produkčnej prevádzke.
Podielanie sa na príprave IT požiadaviek týkajúce sa vývoja aplikácii poisťovne.
Komunikácia s odbornými úsekmi ohľadom vzniknutých IT požiadaviek a problémov.

Stabilné zamestnanie, takže žiadne stresy z hľadania novej práce. Po skúšobnej lehote Ťa čaká už iba práca na dobu neurčitú :)

Atraktívny plat a benefity, ktoré Ťa milo prekvapia a potešia.
Benefity, ktoré Ti uľahčia a spríjemnia život, ako napr. plne preplatená Multisport karta alebo sick days.

Možnosť profesijného rastu a rozvoja:
Neustále sa budeš učiť a posúvať vpred, vzdelávanie zamestnancov je našou prioritou.
Dostaneš príležitosti, o ktorých si ani nesníval.

Moderné pracovné prostredie:
Žiadny open space – u nás to je skvelé!
Moderné vybavenie a technológie, s ktorými bude radosť pracovať.

Bonus pre Teba: Prispejeme Ti na dôchodok, spoľahni sa.

Príjemný a priateľský kolektív:
Skvelí kolegovia, s ktorými si užiješ aj kávu a obed.
Atmosféra plná pohody a vzájomnej podpory.

## Bonus:
Flexibilný pracovný čas – dohodnúť si prácu z domu je možné.
Firemné akcie a teambuildingy, ktoré Ťa nakopnú.
Možnosť stravovania v priamo v budove + samozrejme finančný príspevok na stravovanie
Vitamíny a dôležitý pitný režim pre každého: Čerstvé ovocie každý deň pre zdravie a energiu

Pridaj sa do nášho tímu, kde sa o seba vzájomne staráme :)

Hľadáme talentovaného IT testera/analytika, ktorý sa pridá k nášmu PREMIUM tímu a bude sa podieľať na vývoji a testovaní aplikácii poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v odbore informatiky alebo príbuzného odboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s testovaním softvéru

Skúsenosti s tvorbou testovacích scenárov a plánov
Znalosť testovacích nástrojov a techník
Analytické myslenie a zmysel pre detail
Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Výhody:
Analytické a logické myslenie
Skúsenosť v oblasti poisťovníctva

PREMIUM Insurance Company Limited je nezávislá, slovenská poisťovacia spoločnosť založená 18.11.2015 na Gibraltári. Dňa 21.03.2019 v súvislosti s Brexit-om preložila svoje sídlo do Maltskej republiky.

Na slovenskom trhu pôsobila spoločnosť PREMIUM od 1.1.2017 prostredníctvom svojej pobočky PREMIUM Insurance Company Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu, ako aj priamo na základe práva slobodného poskytovania služieb (FOS-Freedom of services).

Od júla roku 2022, zmenila pobočka názov na PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.
Poisťovňa ponúka širokú ponuku produktov neživotného poistenia a orientuje sa najmä na poistenie majetku , zodpovednosti za škodu firiem a podnikateľov či poisteniu bytových domov.

V prípade záujmu, e-mailový kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4773505  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac