Šéfkuchař

PREMIUM hotel s.r.o.

Místo práce
Znojmo, Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchař hotelové restaurace PREMIUM hotel s.r.o. Znojmo

Název pozice:

Šéfkuchař hotelové restaurace

Popis:

PREMIUM HOTEL **** hledá do svého týmu šéfkuchaře s manažerskými schopnostmi, odbornou praxí a zkušenostmi z působení na této pozici.

Náplň práce

• řízení, kontrola a koordinace podřízených pracovníků
• samostatné sestavování výrobního plánu, příprava jídelních lístků
• příprava gastronomických akcí, kuchařských show
• odpovědnost za kvalitu, vedení výrobní evidence
• odpovědnost za dodržování hygienických norem a předpisů HACCAP
• odpovědnost za objednávání zboží
• odpovědnost za inventarizaci zboží

Požadujeme

• vzdělání v oboru, minimálně 3 roky praxe
• pracovitost, schopnost vedení týmu
• odpovědný přístup a spolehlivost
• komunikativnost
• kreativita, časová flexibilita
• sledování nových trendů v oboru, zájem o gastronomii

Nabízíme

• zaměstnání na HPP
• odměna do výše 30-40 tisíc hrubé mzdy (pracovní nasazení cca 200 hodin měsíčně)
• práci v moderně vybaveným provozu

Zaměstnanecké benefity:
  • 50 % sleva do wellness i pro rodinné příslušníky
  • 50 % sleva do posilovny i pro rodinné příslušníky
  • 1x za měsíc masáže dle výběru v hodnotě 100,- Kč jen pro zaměstnance
  • 30 % sleva na restaurační služby + wellness u baru
  • 500,- Kč příspěvek na životní pojištění
  • sleva na ubytování pro rodinné příslušníky

Pokud máte zájem se zúčastnit výběrového řízení na uvedenou pozici, zašlete prosím Váš profesní životopis s průvodním dopisem prostřednictvím odpovědního formuláře níže. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2909721  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.