Fyzioterapeut/-ka

PREMIUM FIT, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť 6,00 Eur/hod, plný úväzok 650,00 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme fyzioterapeuta s praxou na výkon fyzioterapeutických procedúr, ovládanie "Diagnostiky a terapie funkčných porúch" podmienkou. Absolvovanie iných špeciálnych kurzov vítané.

Práca v prestížnej zdravotníckej firme, výborné pracovné prostredie, primerané platové ohodnotenie, sústavné vzdelávanie. Využívanie fitness služieb zadarmo.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Osobný pohovor sa uskutoční na základe telefonického dohovoru. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Ovládanie diagnostiky a terapie funkčných porúch podmienka, samostatnosť, vzťah k práci, flexibilita, kreativita.

sme prevádzkovateľom najväčšej siete fitnescentier Golem Club na Slovensku. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov a svoje služby poskytuje už v 11 prevádzkach v Bratislave a v prevádzkach v Žiline, Poprade, Martine a Košiciach. Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2433643  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť 6,00 Eur/hod, plný úväzok 650,00 Eur