Plavčík - brigádne (dohoda o brigádnickej práci študenta vysokej školy)

PREMIUM FIT, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea Golem Health Club, Golem Club Central, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresní sa na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie starostlivosti o klientov wellness centra.
Zabezpečovať starostlivosť wellness centra, ktorého súčasťou je plavecký bazén 25 m, odpočívareň, suchá sauna, parná sauna, ochladzovacia sprcha, terasa, jacuzzi.
Zabezpečenie služieb plavčíka v celom jeho rozsahu.

príjemné prostredie,
zamestnanecké výhody (služby fitness a vstup do bazéna zadarmo),
značkové pracovné oblečenie,
možnosť pracovať v najväčšej a stále rozrastajúcej sa sieti fitnescentier na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Platný preukaz vodnej záchrannej služby, minimálny stupeň: bronz !!!

sme prevádzkovateľom najväčšej siete fitnescentier Golem Club na Slovensku. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov a svoje služby poskytuje už v 11 prevádzkach v Bratislave a v prevádzkach v Žiline, Poprade, Martine a Košiciach. Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2253818  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresní sa na pohovore